אודות דבי אקרמן פורת

אדריכלית, מעצבת פנים, מעצבת גרפית, מעצבת תעשייה, כל אלו הופכים את דבי אקרמן פורת לבעלת מקצוע רב תחומית. כמו צעירים רבים בני דורה התודעה לאדריכלות על רקע הקמתה של היצירה המונומנטלית, בירת ברזיל: ברזיליה ע"י האדריכל אוסקר נימייר, שעשה מהפיכה בקונספט של אדריכלות אורבנית בשנות השישים.


הושפעה מעושר האדריכלות הקלאסית והברוקית וכן מהקווים הנקיים והמינימליסטים של סגנון הבאוהאוס, וכל זאת תחת השפעתם המהממת של שלל הצבעים והסגנונות הטרופיים...

כל זה מוביל אותה לאהבה עמוקה לכל הקשור לעיצוב ואדריכלות.


התבוננות מעמיקה ביצירות וסגנונות ארכיטקטוניים ברחבי העולם הוטמעו בדבי אקרמן ומאפשרים עבודה יצירתית.

מהו פרוייקט מוצלח: כאשר האדריכלית מביאה לאיזון בין הכלל לבין הפרטים במרחב, בחירת חומרים נכונים, לכ שימוש ויצירת הרמוניה בין הצבעים, החומרים והאובייקטים בחלל המתוכנן והכי חשוב היא היכולת לתרגום הרצונות והפנטזיות של הלקוח להרמוניה והפונקציואליות.


"אני צופה תמיד אל הפרויקט הבא בידיעה שיהיה יותר טוב מהפרויט שעשיתי היום"


"ארכיטקטורה היא אמנות... אין בה הוראות הפעלה, אין בה כלים, היא נולדת מבפנים ומתפתחת בעזרת שילוב הניסיון המקצועי, החלפת השקפות ומעורבות רגשית. הערך האומנותי הוא לעד, אין לו מחיר ואין התיישנות. אדריכלות היא אינטגרציה בין הארכיטקט היוצר לבין היצירה. העונג הגדול בעבודה הוא הברק בעיני הלקוח כשמצליחים להפוך רעיון מופשט למציאות תלת מימדית".

צוות הסטודיו

 • אדריכלות

  דבי אקרמן פורת

 • אדריכלות

  טוקה ג'בקו

 • אדריכלות

  פטריסיה ג'בקו

 • אדריכלות

  אלה אסייג